BezpiecznaCiaza112023

Prezent dla męża

10 lata 3 miesiąc temu #830151 przez juzwia
Nie za wiele szczegółów pod tym linkiem. Ja nie jestem zwolenniczką przesądów, ale bliskim nie daje butów ani zegarków. W tym roku na walentynki planuję za to wysłać mężowi walentynkę oczywiście wierszyki na walentynki: www.iwoman.pl/zyczenia/zyczenia-walentynkowe.html
pójdą w ruch, ale mam nadzieję, że dzięki temu będzie mnóstwo śmiechu i zabawy no i dzięki temu trochę powspominamy dawne czasu :)

Julka, Pola, Mikołaj...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830207 przez alisek
Zależy co lubi Twój małżonek :) jeżeli lubi gadżety to pewnie jakiś elegancki zegarek mu się spodoba,chociaż to moim zdaniem drogi wydatek bo taki z górnej półki to koszt kilkuset złotych.Wszystko zależy od Twojego budżetu i preferencji wybranka.Ja na walentynki zamierzam zaprosić męża do teatru a potem pewnie pójdziemy do jakiejś knajpki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #832883 przez franklin
Fajnie jest jeśli coś nawiązuje do waszych wspólnych przeżyć. Oprócz romantycznej kolacji można by wydrukować obraz upamiętniający wasze najpiękniejsze chwile:) W drukarni można go wykonać na dobrych jakościowo materiałach...Myślę że będzie zadowolony:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #837965 przez Domii1983
Wszystko zależy od tego co lubi Twój mąż. Jeśli nie możesz znaleźć żadnego prezentu to warto zastanowić się nad symbolicznym. Jako główny prezent, możesz przygotować kolację i zorganizować ciekawie wspólny wieczór. Myślę, że mąż będzie zadowolony :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #847443 przez Kubica
Zegarek jest jak najbardziej w porządku, to jest idealny męski prezent, ale czy ten konkretny model, to juz nie wiem, każdy ma inny gust.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #848237 przez szpulka
Zegarek -fajny prezent, uwazam za dobry pomysl.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #848788 przez Maras
Zegarek to świetny prezent dla mężczyzny, jedynie trzeba trafić w gust danego samca ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #849414 przez tessa
Dużo zależy od tego, czego dany mężczyzna akurat potrzebuje. Jeżeli ma już ze trzy zegarki, to nie ma chyba sensu kupować kolejnego. Z prezentem trzeba dopasować się do gustu, zainteresowań i aktualnych potrzeb obdarowywanej osoby.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #911604 przez weronikaklosok
Mój mąż zawsze chciał zwiedzić stolicę, także wykupiłam weekend w www.bwportos.pl no i spędziliśmy cudowny weekend. Mąż był bardzo zadowolony i powiedział, że lepszego prezentu nie mogłam wymyślić :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919138 przez miriam

tessa napisał: Dużo zależy od tego, czego dany mężczyzna akurat potrzebuje. Jeżeli ma już ze trzy zegarki, to nie ma chyba sensu kupować kolejnego. Z prezentem trzeba dopasować się do gustu, zainteresowań i aktualnych potrzeb obdarowywanej osoby.


Dokładnie. Najlepiej swojego męża zna żona, nie my niestety :) Możemy coś ewentualnie zaproponować. Najlepiej się podpytać czego mąż akurat potrzebuje albo pragnie. Jeśli nie ma czegoś takiego to trzeba samej zdecydować. Jeśli mowa akurat o zegarkach to mogę podrzucić właśnie ten pomysł, ponieważ sama ostatnio kupiłam bardzo ładny i niedrogi model Casio http://www.protime.pl/product-aar-28611-Zegarek-Casio-MTP-1372D-1BVEF.html . Jeśli brakuje mu zegarka, albo ma tylko sportowy albo tylko wizytowy to można coś takiego kupić. Z uniwersalnych rzeczy to także krawaty, "spontaniczny" wypad np. do jakiegoś SPA, kolacja itd

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #923082 przez weronikaklosok
Możesz mu kupić coś osobistego, ale też praktycznego. Jeśli np. jest też takim wielbicielem kawy, jak ja ;p to pooglądaj ofertę wGalerii.pl . Kupiłam tam masę akcesoriów do zaparzania kawy, bo są niestandardowe i na prawdę ciekawe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929136 przez KarolineCZ
Mój partner na dniach też ma miec urodziny. Na początku nie miałam pomysłu co mu kupić, ale od niedawna zaczął ćwiczyć i wpadłam na pomysł, żeby tutaj www.landersen.pl/ , kupić mu jakis dres do ćwiczeń, skoro już zaczął to mogło by go to bardziej zmotywować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #934047 przez grzesiek.frackiewicz
Najlepszy prezent dla chłopaka to przejażdżka sportowym autem .

Tor wyścigowy w Poznaniu jest super miejscem na takie imprezy. Serdecznie polecam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941519 przez midnight79
Sama bym się przejechała którymś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945239 przez Sami
Według mnie najfajniejsze to są praktyczne prezenty. Takie które sie wykorzysta. Ja wiem że mój facet bardzo lubi górskie wędrówki i zastanawiam sie czy nie kupic mu takich butów www.landersen.pl/mezczyzni/buty-trekkingowe . Wydaje mi się że byłby to taki praktyczny prezent, z którego byłby zadowolony.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl